Novi 402. broj Business Magazine BiH

U 402. izdanju Business Magazine BiH donosimo provjerene analize i ekskluzivne intervjue koji objašnjavaju kako energetski, industrijski i finansijski tokovi oblikuju poslovni pejzaž Bosne i Hercegovine. Šta prijeti, gdje leže prilike i kako se pripremiti za promjene koje dolaze?

17

Izdvajamo neke od tema iz novog broja:

🛢️ SRBIJANSKA NAFTNA KRIZA — hoće li se odraziti na BiH? Prognoze, reakcije distributera i potencijalne korekcije cijena.

📉 BiH GUBI EKONOMSKI KORAK — rast BDP-a u prvom kvartalu 2025. iznosi 1,7 posto; šta to znači za firme i investicije?

🍖 PRIMARNA PROIZVODNJA MESA — zašto domaća proizvodnja pada uprkos prirodnim prednostima?

💰 ŠTEDNJA GRAĐANA BLIZU 18 MILIJARDI KM — pregled trendova depozita i implikacije za bankarski sektor.

🍇 PROIZVODNJA VINA U BiH — tradicija proizvodnje grožđa i vina baštinjena duže od dva milenija, kao i autohtone sorte koje spadaju u sam vrh enološkog kvaliteta ostaju puki zanemareni potencijal

🏛️ AMBASADA U KINI — Siniša Berjan ekskluzivno za Business Magazine o inicijativama za oživljavanje kineskih ulaganja u BiH.

→ Sve ovo i više u novom printanom i digitalnom izdanju Business Magazine BiH.
Pretplata i info: pretplata@business-magazine.ba

PODIJELI

OSTAVITI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here